Pomocy z szybą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jestem nowy więc pytam, cztyałem na forum o szybach ale... mam taki problem z Daewoo Espero, prawa tylna szyba opuszcza sie w dół bez problemu ale do podnoszenia potrzebna jest jej pomoc (ręczna) elektryka działa (przynajmniej tak powiedzieli w serwisie , oczywiście nie naprawili tej usterki nie wiedzą o co chodzi) co sie dzieje z moim espero ??? normalnie jestem załamany . Wypadła z prowadnicy ?? może ktos miał podobny problem proszę o pomoc .picasso56@wp.pl
  
 
opisz dokladniej..silnik pracuje a szyba sie nie podnosi czy wciskasz guzik i nie slyszysz silniczka..najprosciej..zdejmij boczek i obserwuj co sie dzieje
  
 
silniczek działa , szyba opuszczając sie w dół nie schodzi równo jak inne pozostałe (zrobię zdjecie tego problemu), zdejme boczną osłone i jeszcze napisze, z góry dziękuje za pomoc,
  
 
Pobieznie czytając - problem z prowadnicą, a dokładneij z ta gumą co tam z niej lubi wyskoczyc.
Jak jedzie do góry (na dół) to szyba lekko sie skreca ?

mozliwe tez poluzoanie mocowania szyby na srubkach, ale obstawiam prowadnice
  
 
ogolnie problem wyglada na blahy mysle ze jak rozbierzesz i obejrzysz to zamiast robic fotki po prostu sam sobie naprawisz
  
 
Miałem identyczny problem, rozebrałem drzwi i okazało się że to guma z prowadnicy wyskoczyła, poprawiłem i jest ok.
  
 
Cytat:
2005-09-20 13:05:43, maltoron pisze:
Pobieznie czytając - problem z prowadnicą, a dokładneij z ta gumą co tam z niej lubi wyskoczyc. Jak jedzie do góry (na dół) to szyba lekko sie skreca ? mozliwe tez poluzoanie mocowania szyby na srubkach, ale obstawiam prowadnice



Popieram

Mialem ten sam problem i to moga byc dwie główne przyczyny
  
 
PANOWIE DZIĘKUJE SERDECZNIE ZA POMOC , TERAZ JEZDZI JAK MARZENIE (nie mogę się nacieszyc opuszczam na dół i podnosze do góry ) ALE FAZA JESZCZE RAZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM
  
 
Witaj connect1
Co zrobiłes ze szyba chodzi ci teraz ok. mam ten sam problem. Opisz dokładnie

pozdrawiam
markus